Hvem har modtaget pakkerne?

Gode arbejdsrutiner i landbrug

AgroFokus ApS

Aldrupgårde V/Jens Skytte

Allan Sand Christensen

Anlægsgartner Ib Ellegaard

Anna Lise Skov Sørensen og Leif Sørensen

Antonius Hendrikus Dorussen

Baggegårdmink Allan Pedersen

Bakkelund v/Brian Futtrup

Bathau Holsteins I/S v/Jørgen Haugaard

Bent Jensen

Berit Lyth Lindvig Nielsen

Bjerregaard's Mink ApS

Børge Bech

Christian Knudsen

Claus Christensen

Dalgården v/Karl Thorup

Dansk Landbrugs Management A/S

Dortheasminde Opformering v/Lone og Søren Kjær Poulsen

Dynagro Sohold P/S

Dynagro Svineproduktion I/S

Elkjærgård v/C. og H. Christensen

Ellen Kirsten Johnsen

Erling Christensen

Erling Rasmussen

Finn Laursen

Finn Pedersen

Firmaet Per Sørensen ApS

Gammelbygaard Bent Højmark Lund

Gram og Nybøl Godser A/S

Granlund Minkfarm ApS

Grut Hansens Legatstiftelse Assendrup Hovedgård

Gunnar Brændeholm

Gårdejer Arne Porse

Gårdejer Carl Christian Bæk

Gårdejer Esben Øvle Kristensen

Gårdejer Michael Hammershøj

Gårdejer Mikal Voigt Kjeldsen

Gårdejer Per Lassen Jepsen

Gårdejer Tom Schou Bergholt Eskildsen

H B Mink/Henning Bo Jespersen

Hans Christiansen

Harehedegård Mælkeproduktion ApS

Haugård Iller I/S v/Jens Erik & Carl Jørgen Haugård

Hedelykke Pelsdyr v/Rasmus Buhl

Helle Holstein i/s

Hopballe Mølle v/J B Christensen

Hverringe Gods Greve Niels Juel Reventlow

I/S Bonnesig v/Lynge Andersen

I/S Forumlund Minkfarm v/Allan & Henning Christensen

I/S Jessen, Årslev v/Christian, Helge & Allan Jessen

I/S Peter og Poul Erik Jensen

I/S Stenagergård Markbrug

I/S Torntoft

I/S Vesterhøjgård

Inga Rasmussen

Jacob Petersen

Jan Larsen

Jens Anton Guldborg Jeppesen

Jens Himmelstrup

Jens Jensen

Jens Jørgen Arvad

Jens Kristoffersen

Jens Nicolaisen

Johannes Møller Jensen - Ballegaard

Johnni Kristensen

Jægersborg v/Mikael Andreas Munk Hansen

Karl Skeldal Sørensen/Bjerregaard Karin Bendixen

Karsten Olesen

Kokkenborg Polteanneks

Kokkenborg Sostald

Kotel I/S

Krogsholm v/Herluf Rahr

Kurt Simonsen

Landbrug v/Johnny Jørgensen

Landbrug v/Lone Schmidt & Brian Uglebjerg

Landbrug/Klaus Schellerup

Landbruget Stengård v/Lars A Iversen

Landmand Anders Peter Møller

Landmand Carsten Hansson Krarup

Landmand Jørn Jakobsen

Landmand Lars Olsen

Landmand Poul Christensen

Landmand Simon Christiansen

Lars Bo Heltzen

Lars Langskov Nielsen

Lilholt v/Johnny Hansen

Linda og Svend Erik Madsen

Lotte Straarup & Mads Brix Andersen

Mark-One ApS

Martin Byskov Jeppesen

Michael Jensen

Michael Nielsen

Mink Farm v/Kim Jensen

Minkavler Thomas Lund Frederiksen

Minkfarm v/Walther Christiansen

Mogens Vilholm Henriksen

Morten Hansen

Morten Nielsen

Naturstyrelsen, Sønderjylland

Nicki Løbner

Niels Brems Jensen Holding ApS

Niels Otto Skjærbæk

Ole Andersen

Ole Lorentzen

Ole Simonsen Larsen

Ole Sloth Nielsen

Peter Tolbod

Raffy ApS

Rubenlund Agro A/S

Salten Langsø Skovadministration A/S

Simon Salling Syrik

Skeldal Produktion A/S

Skibbild Anlægsgartner A/S

Skovdal Svineproduktion A/S

Skrævadgaard v/René Høst

Skærbækgård v/Peter Voldbjerg Just

Stefan Nielsen

Svenstrup Gods v/Cand. Polit Chr. Baron Wedell-Neergaard

Søfælde I/S

Sølvbakkegård I/S v/Peter og Lars Kejser

Sølvbakkegård Opformering ApS

Søren Beck Vejen

Søren Svennesen

Tage Lausten

Tbl Haveservice og Grønneanlæg V/Tom Bogh Larsen

Them Mælk ApS

Thorupgård v/Jens O. Futtrup

Tim Eskildsen

Vejgården I/S

VG-Agro v/Anne-Marie Stagsted Krogsgård

Vicus P ApS

Vindingvej Mælkeproduktion ApS

Wedellsborg Land- Og Skovbrug

Wefri A/S

 


Forbedret kondition i landbruget (træningspakke)

3TF, anlægsgartner

AgroFokus ApS

Aldrupgårde v/Jens Skytte

Alex Bandsberg Thomsen

Anna Lise Skov Sørensen og Leif Sørensen

Asger Lindenskov

Bakkelund v/Brian Futtrup

Berit Lyth Lindvig Nielsen

Bjerregaard's Mink ApS

Christian Knudsen

Dalgården v/Karl Thorup

Dynagro Sohold P/S

Dynagro Svineproduktion I/S

Elkjærgård v/C. og H. Christensen

Erling Christensen

Finn Laursen

Finn Pedersen

Gammelbygaard Bent Højmark Lund

Gram og Nybøl Godser A/S

Gunnar Brændeholm

Gårdejer Arne Porse

Gårdejer Esben Øvle Kristensen

Gårdejer Mikal Voigt Kjeldsen

Gårdejer Per Lassen Jepsen

Hverringe Gods Greve Niels Juel Reventlow

I/S Forumlund Minkfarm V/Allan & Henning Christensen

I/S Jessen, Årslev v/Christian, Helge & Allan Jessen

I/S Stenagergård Markbrug

I/S Torntoft

Inga Rasmussen

Karl Skeldal Sørensen/Bjerregaard Karin Bendixen

Kotel I/S

Landbrug v/Johnny Jørgensen

Landbrug v/Lone Schmidt & Brian Uglebjerg

Landmand Carsten Hansson Krarup

Lars Bo Heltzen

Lilholt v/Johnny Hansen

Lotte Straarup & Mads Brix Andersen

Mark-One ApS

Martin Byskov Jeppesen

Minkavler Thomas Lund Frederiksen

Mogens Vilholm Henriksen

Morten Hansen

Morten Nielsen

Nicki Løbner

Niels Brems Jensen Holding ApS

Ole Simonsen Larsen

Ole Sloth Nielsen

Rubenlund Agro A/S

Simon Salling Syrik

Skeldal Produktion A/S

Skibbild Anlægsgartner A/S

Skrævadgaard v/René Høst

Sølvbakkegård I/S v/Peter og Lars Kejser

Sølvbakkegård Opformering ApS

TBL Haveservice og Grønneanlæg v/Tom Bogh Larsen

Them Mælk ApS

Thorupgård v/Jens O. Futtrup

Vicus P ApS

Vindingvej Mælkeproduktion ApS

Wedellsborg Land- Og Skovbrug

 

Dyrk det gode arbejdsmiljø:

3TF, anlægsgartner

Alex Bandsberg Thomsen

Anlæg Nord ApS

Anlægsgartner Kurt Thomsen

Anlægsgartner Sparvath v/Morten Sparvath Andersen

Bakkedal v/Nicolaj Steensgaard

Braagaard

Den Lille Anlægsgartner v/Claus Hahne

E. Stein Frandsen Anlægsgartnerfirma ApS

Egeskov Agro ApS

Endelave Seaweed ApS

Erling Nielsens Planteskole APS

Feldborg A/S

Garden Works v/Hans I. Hansen

Gartner Ib Nygaard

Gartneriet Krebs 2

Gartneriet Krebs/ Morten Krebs

Gartneriet Tvillingegården A/S

Gårdejer Henrik Buhmann

HedeDanmark a/s GS+SL Esbjerg

Holm´s Anlægsgartneri v/Jannik Holm

I/S Dyssemark v/Bent Dyssemark Knudsen & Søren Dyssemark Knudsen

Jens Bo

Kim Skou Rasmussen

Kirstineberg A/S

Kiselgården A/S

Landmand v/Poul Raunsmed

Lars B. Jacobsen

M H S Service Martin Burski

Møllegårdens Planteskole ApS

Naturstyrelsen, Vestsjælland, Mantzhøj

Peter Henrik Jørgensen

Peter Nielsen

Rengøringsfirmaet "Gør det rent"/ Peter Jørgensen

Stiftelsen Hofmansgave

Sønderjysk Landskabs- & Anlægsdesign ApS

Tougård Kartofler ApS

Tropica Aquarium Plants A/S

Trædballe Skov Og Have Service V/Morten Wissing Aarup

Vestfyns Anlægsgartneri v/ Lars Fisker

Vildmosekartoflen I/S


 

Forbedret kondition i gartnerierne:

Anlægsgartner Sparvath v/Morten Sparvath Andersen

Bakkedal v/Nicolaj Steensgaard

Den Lille Anlægsgartner v/Claus Hahne

Egeskov Agro ApS

Endelave Seaweed ApS

Feldborg A/S

Garden Works v/Hans I. Hansen

Gartner Ib Nygaard

Gartneriet Tvillingegården A/S

HedeDanmark a/s GS+SL Esbjerg

Holm´s Anlægsgartneri v/Jannik Holm

Karsten Olesen

Kim Skou Rasmussen

Lars B. Jacobsen

Mink Farm v/Kim Jensen

Peter Henrik Jørgensen

Søfælde I/S

Tougård Kartofler ApS

Tropica Aquarium Plants A/S

Trædballe Skov Og Have Service V/Morten Wissing Aarup

Vestfyns Anlægsgartneri v/ Lars Fisker

Vildmosekartoflen I/S

Infoboks

Opdateret:
15 APR. 2016
Redigeret af:
Jakob Lyngbye
Kontakt:
7221 7400